Arda Turan Başakşehir’de!

Barcelona’ya gittiği günden bu yana adından sıkça bahsettiren ve genelde de hakkında sıkıntılı şekilde konuşulan Arda Turan Başakşehir’le anlaştı.

Fransa’da düzenlenen Avrupa Şampiyonasından sonra kendini toparlayamayıp önce milli takımı bırakıp ardından Barcelona’da süre de alamayan milli oyuncunun bir süre Beşiktaş’a gelebilme ihtimali konuşuldu. Tabii Kara Kartal cephesinde o pozisyonda oynayan birçok oyuncunun olması bu transferi sıkıntıya soktu.

Bunun yanı sırada muhtemelen uzun süredir oynamayan bir oyuncuyla uğraşmak Şenol Güneş’in özellikle bu dönemde çok fazla isteyeceği bir şey değil gibi de geliyor.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından Arda’yla ilgilenen Başakşehir , oyuncuyu yüksek bir ihtimalle kadrosuna katacak. Ara transfer döneminde adı Arsenal, Milan ve Everton gibi kulüplerle anılan ancak oynamadığı için bu transferlerde bir sonuç alamayan oyuncuyu, uzun bir ayrılık süresinin ardından ligin 2.yarısında Süper Lig de izleyeceğiz.

Başakşehir’e gelmesi konusunda ise muhtemelen takımın kaptanı Emre Belözoğlu’nun payı büyüktür ancak deneyimli orta saha oyuncusunun uzun süredir forma giymemesi biraz sıkıntı olabilir. Bu konuyu eğer çabucak halledebilirse o zaman Abdullah Avcı’da kendisine şans verecektir.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna