Antalya’da Terim Sesleri

Fatih Terim yönetiminde ligin 2.devresi için hazırlıklarını başlayan Galatasaray bir yandan da 2.devre için kadrosunu güçlendirme planları yapıyor.

Listenin tepesinde ise Fatih Terim’in ısrarla istediği Celta Vigo’da forma giyen Emre Mor var.

Celta Vigo’ya sezon başında transfer olan ancak yeteri kadar süre alamayan oyuncu, La Liga temsilcisinde hamle oyuncusu olarak kullanılıyor. Bundan dolayı mutsuz olan milli oyuncunun da Fatih Terim sebebiyle Galatasaray’a gelmeye sıcak baktığı biliniyor.

Celta Vigo’da uygun bir anlaşma sağlandığı takdirde oyuncusunu kiralayacaklarını Galatasaray’a iletmiş. Yönetim de oyuncuyu sezon sonuna kadar kiralayıp, bir sonraki sezon için tekrardan masaya oturma planları yapıyor. Tüm bu gelişmelere bakacak olursak, bu transferin olma şansının yüksek olduğunu dile getirebiliriz.

Çalışmalarını Antalya da yoğun bir tempoda sürdüren Galatasaray günü çift idman yaparak geçiriyor. Fatih Terim’in yardımcılarından biri olan Ümit Davala’da dün ilk antrenmanına çıkarken, diğer yardımcı Hasan Şaş ise yine Antalya’da düzenlenen pro-lisans kursundan dolayı sahada olamadı.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna