Anadolu’da da Hareket Devam Ediyor

Süper Lig’de Anadolu temsilcileri de transferin bitmesine az bir süre kala, kadrolarını genişletmek için ellerinden gelen mücadeleyi sergilemeye çalışıyorlar.

Kayserispor da bu anlamda bir süredir temas halinde bulunduğu Braga da forma giyen Sırp oyuncu Stojilijkovic’le anlaşma üzere. Genç oyuncuyla prensipte anlaştıklarını duyuran Kayserispor yönetimi, eğer transfer gerçekleşirse hafta sonunda oyuncunun sahada olabileceğini de belirtti.

Kadrosunu bu senede oldukça nemli isimlerle güçlendiren Antalyaspor, bildiğiniz gibi dünya çapında bir yıldız olan Samir Nasri’yi kadrosuna katmıştı ve bu oyuncu geçtiğimiz hafta da forma şansı bulmuştu.

Kısa bir süre önce yine uluslararası arenada bilinen bir isim olan Vainquer ile anlaşan ve oyuncuyu Antalya’ya getiren yönetim oldukça nemli bir şe imza daha atmış oldu. Bu hafta sonunda da oyuncunun Galatasaray maçında ilk 11’de forma giymesi bekleniyor.

Takımın genel kadrosuna baktığımızda da Antalyaspor’un bu sene de ligde iyi yerlerde olacağını rahatlıkla dile getirebiliriz. Bu hafta sonu oynanacak olan Galatasaray maçında takımın durumu daha net bir şekilde grip yorumla şansı da sahip olacağız. Tabii bir yandan bu gündemlerle uğraşan Antalya cephesinde de bir yandan da Eto’yla ilgili sıkıntılar yaşanıyor. Oyuncunun yönetimle arasının açık olduğu ve hafta sonu oynayıp oynamayacağının belli olmaması özellikle teknik heyeti sıkıntıya sokuyor.

Hem bu karşılaşmayla ilgili hem de Süper Lig de oynayacak olan diğer karşılaşmalarla ilgili tüm detayları yarın burada bulabilirsiniz.

BONUS: 300TL 'YE KADAR 100%
Oyna