Almanya DFB Kupası 3.Tur Mücadeleleri

Almanya’da da kupa maçları bugün oynanacak olan karşılaşmalarla başlayacak. Her ne kadar İngiltere kadar olmasa da Bundesliga da olan takımların fikstür durumları fena değil.

Bugün oynanacak olan karşılaşmalarda, Mainz kendi sahasında Suttgart’ı ağırlarken, İngolstadh’ta Paderborn deplasmanına konuk olacak. Diğer karşılaşmalarda da Nürnberg yine kendi sahasında Wolfsburg’u ağırlarken, Schalke’de, Köln’ü konu ediyor.

Mainz – Stuttgart

İki takımında oyun anlamında sıkıntıları mevcut. Bu nedenle karşılaşmanın iki tarafa da gitme ihtimali oldukça yüksek. Tabii ev sahibinin kendi sahasında olmasından dolayı bir avantajı olacak ama kadro anlamında da takımalar da sıkıntıların olması maçın durumunu ciddi derecede zorlaştırıyor. Gole odaklanmak doğru olur.

Paderborn – Ingolstadt

Alt klasman takımları arasında geçecek karşılaşmada, iki tarafta skora katkı yapacaktır.

Nürnberg – Wolfsburg

Bundesliga 2’de yoluna oldukça pozitif bir şekilde devam eden ev sahibi bu karşılaşmada her ne kadar A klasman bir takımla karşılaşacak olsa da genel durumu nedeniyle maçın favorisi. Konuk ekip ligde uzun zamandır sıkıntılı günler geçiriyor ve bu deplasmanda da işleri zor olur. Ev sahibi lig 2’deki çıkışını burada da gösterebilir.

Schalke – Köln

Ev sahibi bu senenin en formda takımlarının başında geliyor. Dengeli bir oyun gücüne sahip olan takım, iç sahada zayıf bir rakibe karşı oynayacak. Tabii bu hafta sonu Bundesliga da her ne kadar Köln ilk galibiyetini almış olsa da bu deplasmanda işleri hiç kolay olmaz. Ev sahibi kazanacaktır. Bunun yanı sıra skor bakımından da tatmin edici bir mücadele olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna