Almanya Bundesliga’da Yeni Hafta

Bundesliga’nın yeni haftasına giriyoruz ve bu lig de bildiğiniz gibi, Bayern Münih zaten işi bitirmiş durumda.

Bu ligde mücadele Şampiyonlar Ligi için diğer takımlar arasında olacak. Takımlar Avrupa Kupalarına katılmak için ellerinde geleni yapmaya çalışacaklar.

Haftanın açılış maçlarında;

M Gladbach – W Bremen

Ev sahibi iç sahada oynayacağı karşılaşmadan puanla ayrılmasını bilecektir.  Ev sahibi son sıralardan kurtulmak isteyen rakibi karşısında kazanır.

Augsburg – Hoffenheim

İki dengeli takımın karşı karşıya geleceği mücadelede, takımlar skor bulmadan haftayı kapatmazlar.

E.Frankfurt – Hannover

Ev sahibi için oldukça önemli olacak olan karşılaşmada, konuk ekip direnmeye çalışacaktır. E.Frankfurt’un yukarıyla olan bağının kopmaması için mutlaka kazanması gereken bir karşılaşma, bu nedenle açık bir oyun oynayacaklardır. Konuk ekibinde ön alanda sıkıntı yaşamadığını düşünecek olursak, keyifli bir karşılaşma bizleri bekliyor diyebiliriz.

Hamburg – Mainz

İki son sıra takımının karşı karşıya geleceği karşılaşmada ev sahibi iç saha avantajını kullanıp kazanmayı başaracaktır.

Schalke – Herta Berlin

Haftanın zor karşılaşmalarından biri olarak değerlendirebileceğimiz bu mücadelede, ev sahibi galibiyet için avantajlı olan tarafta olacaktır. Misafir takımda zaman zaman bu tip deplasmanlarda iyi performanslar sergileyebiliyor ama kazanan Schalke olur.

Wolsfburg – Leverkusen

İki takımında skora katkı yaparak tamamlayacakları bir mücadele olur.

Leipzig – Dortmund 

EV sahibi kaybederse, zirve yarışında çok ciddi bir yara alacak ve bunun altından kalkması içinde çok mücadele etmesi gerekecek. Bunun da farkında olacakları için karşılaşmaya asılacaklardır ancak konuk ekipte de aynı durum söz konusu. İki takımında ön alandaki gücünü düşündüğümüzde, 2,5 gol üzerine rahatça çıkılacak bir karşılaşma beklediğimizi dile getirebiliriz.

BONUS: 350TL
Oyna