Almanya Bundesliga’da Hafta 4

Bundesliga da geride bıraktığımız 3 haftada liderliği paylaşan Dortmund ve Hoffenheim 7’şer puanla lig yolcuklarına devam ediyorlar. Tabii buraya yine 7 puanı bulunan Hanover’i de eklememiz gerekecek. Bu takımları takip eden Leipzig, Schalke ve Bayern’de 6 puanla zirveyi yakından takip ediyorlar.

Bu haftanın açılış karşılaşmasında Hannover ve Hamburg sahaya çıkıyor.

7 puanlı ev sahibi karşılaşmanın favorisi olarak sahaya çıkıyor. İşleri buralara kadar getirmişken de buradan dönmelerini beklemek pek doğru olmayacaktır.

Bayern – Mainz

Ev sahibi 3 puanı her şekilde alacaktır. Karşılaşma için başka bir denge düşünmeye gerek bile yok.

Frankfurt – Augsburg

Haftanın taraf bahsi anlamında zor olacak karşılaşmasından iki takımda kazanarak çıkabilir ancak bunun yerine iki tarafında skor üretmesini düşünmek çok daha doğru olacaktır.

Stuttgart – Wolsfburg

Yine haftanın zorlu geçecek mücadelesinde taraf bahsi sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle karşılıklı gol için bu mücadele uygun olacaktır.

W.Bremen- Schalke

Lige sıkıntılı bir şekilde başlayan ev sahibi, geride bıraktığımız haftalarda diplerden kurtulamadı. Bu nedenle oyun ve kadro olarak güçsüz olduğu rakibi karşısında iç sahada oynaması dengeleri o kadar da değiştirmeyecektir.

Leipzig – Mönchengladbach

Ev sahibi hafta arası Şampiyonlar Ligi oynasa da bu karşılaşmada da skor üretiminde başarılı olacaktır. Konuk ekibinde skor üretebileceğini düşünüyoruz. Bunun nedeni de Leipzig’in fiziksel olarak düşecek olma ihtimali.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna