Almanya Bundesliga’da 24.Hafta

Bayern Münih’in artık şampiyonluğunu ilan etmesine çok kısa bir süre kaldı. Buradan geri dönüş artık zaten çok zor olacaktır.

Her hafta söylediğimiz gibi tekrarlamakta fayda var; Bundesliga da bundan sonraki süreçte, 1.sıranın haricindeki takımlar, ilk 4 sırada yer alıp Şampiyonlar Ligi için mücadelelerini sürdürecekler.

Haftanın maçlarında;

Mainz – Wolfsburg

Haftanın zor maçlarından biri olacak bu mücadelede, iki takımın da son sıralardan kurtulmak için ciddi anlamda puana ihtiyaçları var. Bu nedenle sıkı bir mücadele olmasını bekliyoruz. İlk yarıda eşitliğin bozulması zor olacaktır.

B.Münih – Herta Berlin  

Ev sahibi hafta arası Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş karşısında rahat bir şekilde kazandı ve takımın üzerinde herhangi bir yorgunluk bırakmadı bu mücadele. Bu hafta da kendi sahalarında kaybetmezler.

Hannover – M Gladbach

İki orta sıra takımının karşı karşıya geleceği mücadele skor anlamında tatmin edici olacaktır.

Hoffenheim – Freiburg

Ev sahibi kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde haftayı 3 puanla tamamlayacaktır.

Stuttgart – E.Frankfurt  

Konuk ekibin zirve yarışından kopmaması için burada kaybetmemesi gerekiyor. 90 dakika sonunda oyun anlamında rakibini geçecek güce sahip olsalar da kritik bir karşılaşma olmasını bekliyoruz. Yine de kaybetmeyeceklerdir.

W.Bremen – Hamburg

Ev sahibi iç sahada oynayacağı ve ciddi şekilde puana ihtiyacı olduğu karşılaşmayı boş geçmez ve bu haftayı 3 puanla tamamlar.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna