Aboubakar Porto İdmanında!

Şu ana kadar yeni sezon için kadrosuna katmak istediği oyuncu Aboubakar’la ilgili somut bir adım atamayan Beşiktaş, oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Porto ve Lorient kulüplerinden haber beklemeye devam ediyor.

Porto’nun da yeni sezon hazırlıklarına başlaması ve Kamerunlu oyuncunun da Portekiz takımı ile antrenmana başlaması bu transferin yatma olasılığını da oldukça kuvvetlendirmiş oldu.

İdmanlara başlayan Kamerunlu oyuncu, Portekiz basınına yaptığı açıklamada da Beşiktaş konusuyla ilgili konuşmayı tercih etmediğini belirtip, şu anda Porto’nun futbolcusu olduğunu ve yeni sezonda da takımda başarılı olmak istediğini dile getirdi.

Buradan ve Şenol Hoca’nın da dün yaptığı açıklamalardan anlayacağımız üzere, Aboubakar konusunun kapandığının altını çizmek gerekiyor.

Bununla beraber Premier Lig temsilcilerinden Swensea City’nin de oyuncuya resmi teklifte bulunduğu ve burada da yine son kararı Porto ve Lorient kulüplerinin alacağı özellikle İngiltere basınında geniş yer buldu. Hatırlayacak olursanız da Aboubakar, Almanya’nın şampiyonluğu ile tamamlanan Konfederasyon Kupası’nın hemen ardından yaptığı açıklamada eğer Beşiktaş’la yola devam etmezse Prömiyer Lig de oynamaya sıcak baktığını belirtmişti.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna