27.Haftanın Açılışı Bursa’dan!

Haftanın açılış karşılaşmasında yarın Bursaspor ve Karabükspor sahaya çıkacak. Geçtiğimiz haftayı yenik kapatan iki takımın karşılaşmasında Bursaspor’un 32, Karabükspor’un da 34 puanı bulunuyor. Bu da demek oluyor ki, galip gelen takımdan biri sıralamada puan farkını açacak.

Ligin 2.yarısında oldukça sıkıntılı başlayan Bursaspor bir süre sonra teknik direktör değişikliğine giderek yeni bir sayfa açmak istedi ancak bu kez de aşı tutmayınca, ilk 5’lerde mücadelesine devam ederken 11.’liğe kadar gerilemiş oldu. Karabükspor içinde aynı şeyleri söyleyebiliriz fakat Onlarda farklı olan şey takım iyi giderken teknik direktörün kendi isteğiyle yeni bir sayfa açmak istemesi, bu kez de takım için farklı bir durumu beraberinde getirdi.

Bursaspor – Karabükspor

Orta sıralarda kendini iyi bir yerde konumlamak isteyen iki takımın mücadelesinde, ev sahibi Bursaspor’un form durumu konuk Karabükspor’a oranla bir tık daha aşağıda ve pozitif oyunlarını 90 dakikaya yayma konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorlar.

Bununla beraber orta sıra mücadelesi veren takımların özellikle kendi sahalarında oynadıkları maçlarda oyununu rakip takımlara kabul ettirmeleri gerekiyor ancak özellikle ligin ilk yarısında bu işi çok başarılı bir şekilde yapan Bursaspor’un bunu kaybetmesi puan anlamında da geldiği noktanın nedenidir.

Ev sahibi olarak her ne kadar avantajlı olacak olsa da, rakip Karabükspor’da bu deplasmanda puan için elinden geleni yapacaktır. Taraf bahsi için riskli ancak karşılıklı gol açısından oldukça  uygun bir karşılaşma olacaktır.

Bu maç için en iyi bahis oranları Bets10‘da

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna