24.Haftanın Açılışı Fenerbahçe’den

Alanyaspor Fenerbahçe maçı bahis tahminlerimiz hazır hemen tıklayın!

Buraya kadar topladığı 25 puanla düşme hattındaki Rizespor’un 5 sadece 5 puan önünde olan Alanyaspor, 41 puanla 4.sırada bulunan Fenerbahçe’yi ağırlıyor.

Bu hafta son dakikada son dakikada Mehmet Topal’ın golüyle bulunduğu yeri az da olsa koruma altına alan Fenerbahçe, Kadıköy de oynadığı karşılaşmada yine olumlu bir izlenim vermemişti.

Takımın üzerinde oluşan baskının artık oyunculara güvensizlik getirdiğini yazmaya ve üstünde durmaya gerek bile yok. Fenerbahçe için artık gidişin bu şekilde olacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Yani bu şu anlama geliyor; evet takım iyi futbol oynamayacak, taraftarına keyifli bir maç izletemeyecek ama kazandığı fırsatları değerlendirebilirse de kazanacak.

Bu nedenle Fenerbahçe maçlarını hem içerde hem de dış sahada bu şekilde değerlendirmemiz gerekiyor.

Alanyaspor cephesi de geçtiğimiz hafta Başakşehir’e boyun eğdi ve puansız bir şekilde o defteri kapattı. Oyun olarak birkaç haftadır elle tutulur bir ivme yakalasa da, güçlü rakipler karşısında zorlanan Alanya’nın puan durumuna baktığımızda iç sahada oynayacağı bu karşılaşmayı mutlaka kazanması gerektiğini söylemeliyiz.

Durum böyle olunca, Fenerbahçe’nin bu halinde yararlanmak isteyecek olan Alanya, gol bulmayı başaracaktır. Bu nedenle bu karşılaşmada da golü düşünmek doğru olur. Güven vermeyen Fenerbahçe’nin ne yapacağı belli olmaz. Taraf bahsine bu yüzden girmemek mantıklı ancak sürpriz ve yüksek oran isteyenlerde ev sahibini değerlendirebilir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna